תפריט נגישות

רב"ט דרור דדי לוגסי ז"ל

דרור לוגסי
בן 25 בנפלו
בן שושנה ויוסף
נולד בראשון לציון
ביום א' בתשרי תשי"ח, 26.9.1957
התגייס ב-מאי 1976
שרת בחיל השריון
יחידה: גד' חש"ן 8132
 
נפל בפעילות מבצעית
בכ' בסיון תשמ"ב, 11/6/1982
במלחמת שלום הגליל
מקום נפילה: בקעת הלבנון
באזור לבנון
מקום קבורה: ראשון לציון
חלקה: ד, שורה: 11, קבר: 2.

קורות חיים

דרור, בן שושנה ויוסף, נולד בראש השנה א' בתשרי תשי"ח (26.9.1957) בראשון לציון. משחר ילדותו ידע דרור להתחבב על הסובבים אותו, בשל עליזותו וטוב ליבו. דרור (דדי) היה שופע חיים והשרה אווירה נעימה סביבו. הוא החל את מסלול לימודיו בבית-ספר מקצועי "עמל", במגמת נגרות בנין. עד לגיוסו, עבד דרור יחד עם אביו. דרור גויס לצה"ל במחצית מאי 1976, והוצב בחיל השריון. לאחר הטירונות, הוא הוצב בבית-הספר לשריון, למד בו את מקצועות הטנק והוסמך לנהג טנק בחטיבת השריון.

דרור היה לוחם מנוסה, מקצועי ואמיץ. במחצית מאי 1979, שוחרר דרור מהשרות הסדיר. הוא המשיך לעבוד במקצועו עם אביו ואחיו, וחלם להקים חברת בניה משלו. דדי הרבה לטייל בארץ, הוא למד להכיר ולהוקיר אותה, ואת אשר ראו עיניו הנציח במצלמתו. כמו כן, היה לו אוסף מטבעות מרשים. ביום כ' בסיון תשמ"ב (11.6.1982), בקרב קשה שהתנהל בבקעת הלבנון במלחמת "שלום הגליל" נפל רב טוראי דרור, כאשר יחידתו חשה לחלץ יחידה אחרת. הוא הובא למנוחת עולמים בבית-הקברות בראשון לציון.

הוא השאיר אחריו הורים, שני אחים ואחות. משפחתו הציבה לזכרו מנורה בבית הכנסת, שבשכונת מגוריו בראשון לציון. בן 25 היה במותו.

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה