תפריט נגישות

רב"ט ארמונד ארמון בן מוחה ז"ל

ארמונד בן מוחה
בן 44 בנפלו
בן ליזה ויוסף
נולד במרוקו
ביום תרצ"ד, 1934
התגייס ב-אוגוסט 1960
שרת בחיל הקשר והתקשוב
 
נפל בעת מילוי תפקידו
בכ' בחשוון תשל"ט, 20/11/1978
מקום קבורה: ראשון לציון
הותיר: אישה, ארבעה ילדים ואח

קורות חיים

בן יוסף וליזה. נולד בשנת תרצ"ד (1934) במרוקו. עלה ארצה בשנת 1956. למד בבית-ספר יסודי בקזבלנקה ואחר-כך למד את מקצוע החייטות. בילדותו התייתם מאמו, וסבתו, אם-אביו, גידלה אותו ואת אחיו. לאחר שעלתה ארצה התיישבה המשפחה באשקלון, וארמונד מצא עבודה במקצועו כחייט-גזרן. באוגוסט 1960 גויס לצה"ל. לאחר הטירונות הוצב לשרת בחיל הכללי, שם הועסק במקצועו. כל משך-שירותו, בו מילא את תפקידו בנאמנות ובשקדנות, דאג ארמונד לאביו האלמן ולשאר בני-משפחתו. לפני שחרורו נשא אישה והקים משפחה. לאחר שהשתחרר משירותו בצבא, התגורר ארמונד עם משפחתו בראשון-לציון. הוא היה מסור מאוד לאשתו ולארבעת ילדיו - אב ובעל למופת. הצטיין בעבודתו והיה אהוב על כל האנשים סביבו. כחייל בכוחות-המילואים מילא את חובתו בכל עת שנקרא לעשות זאת.

ביום כ' בחשון תשל"ט (20.11.1978), בעת שירותו במילואים, נפל במילוי תפקידו. הובא למנוחת-עולמים בבית העלמין שבראשון-לציון. השאיר אחריו אישה, ארבעה ילדים ואח.

במכתב-תנחומים למשפחה השכולה כתב מפקד-היחידה: "את הפיקוד על היחידה קיבלתי לפני זמן לא רב וטרם היה סיפק בידי להכירו מקרוב, אך משיחות שהיו לי עם חבריו לשירות ומחוות-הדעת שהגיעה אלי אודות ארמונד, עמדתי עד מהרה על תכונותיו הטובות כאדם, כחייל וכחבר."

בניית אתרים: