תפריט נגישות

סמ"ר טיגטו גיא אברה ז"ל

הספד לגיא


אומר הפסוק בשיר השירים: "דוד ירד לגני לערוגות הבושם לרעות בגנים וללקוט שושנים". ישנם פעמים שהקב"ה, יורד ומלקט לו שושנים ריחניים, את המעולים, המיוחדים, הוא מניח אותם אצלו, בערוגה שנמצאת תחת כנפי השכינה.

גיא, כזה היית, מיוחד מעולה, אהוב על כל חברייך, אצילי, עדין, נעים הליכות.

במשך 5 השנים שלימדתי וחינכתי אותך לא זכור לי מקרה של חוסר כבוד, חוצפה אלא להפך כן, כבוד והערכה.

במשך כל לימודייך שנות בחטיבה ובתיכון, התבלטת בהישגייך תמיד שאפת להצליח ולהגיע כמה שיותר רחוק.

אומנם מאז סיימת את לימודי התיכון, לא היינו בקשר, אך אני התעניינתי עם החברה מה קורה אתך? סיפרו לי שאתה במג"ב, מצטיין כרגיל, ולאחר מכן נודע לי שהתקבלת ליחידה המובחרת של מג"ב. לא התפלאתי, ידעתי שאותן תכונות של מוביל, שהתבלטת בהם בביה"ס הם שיגרמו לך להצליח בצבא.

אסור לנו להרהר אחר מידותיו של הקב"ה, יודע תעלומות, לא נצליח לתפוס בשכלנו, מדוע בחור צעיר מלא חיים נקטף טרם זמנו, תוך תקופה קצרה. עלינו רק לקבל את הדין, אומנם בעצב ובצער גדול.

קשה לנחם את המשפחה ברגע זה, אך עליכם להיות גאים בגיא, כבן העדה האתיופית שהגיע בגיל צעיר לארץ, השתלב בצורה נפלאה בביה"ס, הצטיין בלימודיו והגיע ליחידה מובחרת.

אומרים חז"ל: "חבל על אותם אלה שנאספים מהעולם ולעיתים טרם זמנם, ואין נמצאים אחרים במקומם שיוכלו להחליפם להגיע למידותיהם הנעלות.

גיא, בשמי, בשם הנהלת ביה"ס, מורי התיכון הדתי תלמידי שכבת י"ב, מחזור מ"א אנו מצדיעים לך וזוכרים אותך לעד. כולנו מתפללים שנשמתך תעלה למרומים ותמליץ יושר על משפחתך וכל הסובבים אותך.

תהי נשמתך צרורה בצרור החיים לעד אמן.

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה